| Boyut | 20,3*20,3*2,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 760g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Soğutucular serin soğutucu öğle yemeği paketi, soğutma jeli iç ile termal çanta için buz yerine |
|---|---|
| Boyut | 15*9*2cm,220ml |
| Kapasite | 220ml |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| İç malzeme | SAP soğutma jeli |
| Ürün adı | Fit & Fresh Cool Soğutucu İnce Jel Öğle Yemeği Kutusu Soğutucu Paketleri / Buz Bloğu OEM |
|---|---|
| Boyut | 25*20*1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Boyut | 21*12*4,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 505ml |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Ürün Adı | Süper emici polimer yeniden kullanılabilir serin çanta buz paketleri öğle yemeği çantası için taze y |
|---|---|
| Boyut | 16,5*8,8*1,5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | BPA içermeyen yeniden kullanılabilir hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| Ürün Adı | 350g Sert Kabuk Plastik Piknik Soğuk Çanta Buz Paketleri Dondurucu Buz Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 16*16*1.4cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| Boyut | 19*19*1 cm |
|---|---|
| Kapasite | 290ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Boyut | 19*19*1cm |
|---|---|
| Kapasite | 290ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Ürün adı | SGS onaylı gıda sınıfı ultra ince jel soğutucu buz paketi içinde soğutma jeli özü |
|---|---|
| Boyut | 19*15*1.2 cm |
| Kapasite | 260ml |
| Dış malzeme | yeniden kullanılabilir HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP veya CMC veya PCM |
| Boyut | 25*20*1cm |
|---|---|
| Kapasite | 450ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |