| boyut | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| ağırlık | 1400 gr |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ürün Adı | Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Dondurucu Ötektik Soğutucu Buz Paketi PCM Faz Değişim Malzemesi |
|---|---|
| Boyut | 25*20*3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 1000ML |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 229*168*64mm |
|---|---|
| Kapasite | 1200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | Soğutma tozu - Süper Emici Polimer |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boyut | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 160g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1400g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 32*32*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1400g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 52,5*32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 33*11*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 580g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 33*11*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 580g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boy | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |