| Ürün Adı | Çeşitli Uygulamalarla PCM Faz Değişim Malzemesi Yeniden Kullanılabilir Ötektik Soğuk Plaka |
|---|---|
| Boyut | 24.5*24.5*2.5cm veya özel |
| Kapasite | 1200ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 480ml |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Boyut | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | 18.6*10.3CM PCM Tıbbi Depolama ve Taşıma için Buz Paketi Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Kapasite | 250ml,500ml |
| Dış Malzeme | Naylon PE |
| iç malzeme | PCM |
| Boyut | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 600ml |
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen, SGS onaylı |
| İç sıvı | Soğutma jeli, MSDS |
| Donma noktası | 0 derece |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz Kırmızı Sarı Mavi |
| Boyut | 17,2*10,5*1cm |
|---|---|
| Kapasite | 130ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 52,5*32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Dondurucu Dondurucu Dondurucu Dondurucu Dondurucu Dondurucu Dondurucu |
|---|---|
| Boyut | 20*13*1.5cm |
| Kapasite | 300ml |
| Dış Malzeme | BPA içermeyen yeniden kullanılabilir hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| Boyut | 26.8*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1.5kg |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renk | Mavi |