| Boyut | 23*19*4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1200g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| boyut | 17,5 * 9 * 3,5 |
|---|---|
| ağırlık | 500 ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç likör | SAP jeli soğutma |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 22*11*1,8 cm; 21,8*15*3 cm; 23*19*4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 300 gram |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 33.5*15.5*2.7 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 34*23*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| boyut | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | renkli; özel |
| Boyut | 22*14*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 500g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 36x21x1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1100g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Gelenek |
| Ürün adı | Plastik malzeme soğutucu tuğla ile diyabetik taşınabilir oxford kumaş insülin soğutucu çanta |
|---|---|
| Dış boyut | 22*9.5*5 cm |
| İç Boyut | 19*8*4 cm |
| Ağırlık | 400g |
| İçeri | 350 ml buz tuğlası |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |