| Ürün adı | -22C büyük buz tuğlaları faz değiştiren malzeme donma için plastik ötektik soğuk levha |
|---|---|
| Boy | 30*20*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 1000ML |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | PCM faz değişim malzemesi |
| Boyut | 51,5*20.5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boy | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | Özelleştirilebilir |
| Boyut | 35*22*3cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | sıcaklığınıza göre |
| Renkler | Mavi, Özelleştirilebilir, Minimum Sipariş Adedi 3000 adettir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA AB |
| boyut | 25x20x3cm |
|---|---|
| ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likör | SAP CMC |
| Renkler | görenek |
| Boy | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyutu | 22 * 16.5 * 3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800 GR |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | customizd olabilir |
| boyut | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| ağırlık | 1400 gr |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ürün adı | Sert Plastik Soğutucu Buz Tuğlası 25 * 15 * 3.5cm 1000ml Soğutucu Kutu İçin |
|---|---|
| BOYUT | 25*15*3.5cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 1000ML |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | PCM faz değişim malzemesi |
| BOYUT | 21,5*14,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |