| Boyut | 28*12*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | FDA sertifikası ile taze tutmak dondurucu süt soğutucu tuğla plastik buz kutusu |
|---|---|
| Boyut | 20.5*10*5.5 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |
| Ürün adı | 200ML Dalga Şekli Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğutucu Çantalar İçin Yeniden Kullanılabilir Buz Jel Tu |
|---|---|
| Boyut | 16,5*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | bitki özü |
| Ürün adı | BPA içermeyen serin çanta jel buz paketleri termal çanta için sap soğutma jeli ile soğutucu tuğla |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | BPA içermeyen yeniden kullanılabilir hdpe plastik |
| İç malzeme | SAP soğutma jeli |
| Ürün adı | FDA Onaylı 230ml Soğuk Çanta Buz Paketleri Öğle Yemeği Çantası İçin Plastik Buz Tuğlası |
|---|---|
| Boyut | 14.5*9.8*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 230ml |
| Dış malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC |
| Boy | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | Özelleştirilebilir |
| Boyut | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 18,3*11,2*1,6cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | gri, özelleştirilebilir |
| iç malzeme | poliüretan köpük |
|---|---|
| Dış Malzeme | PP Plastik |
| Dış boyut | 34*24,5*27,5cm |
| Kapasite | 10 litre |
| PU kalınlığı | 50mm |
| Boyut | 16,5*10,2*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |