| Ürün adı | Plastik Gıda Sınıfı Dondurucu Yuvarlak Bira Tutacağı Soğutucu Çanta İçin Jel Buz Tuğla Paketi |
|---|---|
| boyut | 8,8 * 2cm, 100ml |
| Çevre dostu | Evet |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | 200ML toksik olmayan sert plastik soğuk soğutucu buz paketi dondurucu öğle yemeği çantası için buz t |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | OEM 220ml bpa içermeyen sert plastik jel soğutucu kutu mavi buz soğuk paketi çocuklar için serin çan |
|---|---|
| Boyut | 15*9*2cm,220ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP soğutma jeli |
| Ürün adı | Hayranları için sert plastik kabuk jel buz paketi |
|---|---|
| BOYUT | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | kişiselleştirilebilir |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 229*168*64mm |
|---|---|
| Kapasite | 1200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | Soğutma tozu - Süper Emici Polimer |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boyut | 25*15*3.5cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | sıcaklığınıza göre |
| Renkler | Mavi, Özelleştirilebilir, Minimum Sipariş Adedi 3000 adettir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA AB |
| iç malzeme | PU köpürme |
|---|---|
| Dış Malzeme | Plastik kabuk |
| Dış boyut | 460*460*480mm |
| İç ölçü | 350*350*350mm |
| Net Boyut | 300*300*300mm |
| Ürün adı | Soğutucu, Öğle Yemeği Çantaları, Soğutucu Sırt Çantaları için Yeniden Kullanılabilir Uzun Ömürlü Soğ |
|---|---|
| Boyut | 22.5*13.5 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Kapasite | 500ml |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | VIP termal malzeme ile Yeni Tasarım Portatif Katlanabilir Soğutucu Kutusu |
|---|---|
| Dış boyut | 58x38x54cm |
| İç Boyut | 53x30x47cm |
| Katlanabilir boyuttan sonra | 61x52x20cm |
| Kapasite | 74 litre |