| Ürün adı | Yalıtım malzemesi VIP-PU Dondurulmuş -22C için dondurma soğutucu kutusu |
|---|---|
| Dış boyut | 63x47.5x43cm |
| İç Boyut | 56,8x41,5x40,2cm |
| Kapasite | 95 litre |
| Ağırlık | 11Kg |
| Boyut | 18*18*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1400g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | 72 saat uzun mesafe taşımacılığı için yeni tasarım Aşı buz kutusu soğutucusu |
|---|---|
| Dış boyut | 47,5*47,5*47,5 cm |
| İç Boyut | 39*39*39cm |
| Kapasite | 59 litre |
| Ağırlık | 5kg |
| Boyut | 16,5*9*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | 2-8 PCM soğuk kaynak ile Yüksek Performanslı 72 Saatlik Aşı soğutucu kutusu |
|---|---|
| Dış boyut | 43,5x35x31cm |
| İç Boyut | 33x24x18.5cm |
| Kapasite | 14.5 litre |
| Ağırlık | 6kg |
| Boyut | 16,5*9*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | İlaç Depolama için PU-VIP Yalıtım Soğutucu Kutusu Aşı Taşıma kutusu |
|---|---|
| Dış boyut | 46x46x46cm |
| iç boyut | 35x35x35cm |
| Kapasite | 42L |
| Ağırlık | 3kg |
| Ürün adı | -22 ℃ Soğuk Depo için Fabrika Tasarımı Dayanıklı Taşınabilir Dondurma Taşıyıcı |
|---|---|
| Dış boyut | 63x47.5x43cm |
| İç Boyut | 56,8x41,5x40,2cm |
| Kapasite | 95 litre |
| Ağırlık | 11Kg |
| Ürün adı | İlaç Taşımacılığı İçin VPU Malzeme Yalıtımı Soğuk Saklama Kutusu |
|---|---|
| Dış boyut | 46x46x46cm |
| İç Boyut | 35x35x35cm |
| Kapasite | 42 litre |
| Ağırlık | 3kg |