| Dış ölçü | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| iç boyutu | 14 * 14 * 12 cm |
| Aksesuarlar | Dalga şekli soğutucu paketi |
| Buz paketi için boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Dış ölçü | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| iç boyutu | 14 * 14 * 12 cm |
| Aksesuarlar | Dalga şekli soğutucu paketi |
| Buz paketi için boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boyut | 64,8*20*4,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 4200g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1400g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Dış boyut | 15*15*14cm |
|---|---|
| İç ölçü | 14*14*12cm |
| Aksesuarlar | Dalga şekli soğutucu paketi |
| Buz paketi için boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
| Tip | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boyut | 21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 600g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Uzun Süreli Taşıma İçin Virüs Reaktifi Taşıyıcı Taşıma Kutusu Mini Soğutucu Kutusu |
|---|---|
| Dış boyut | 23*17*17 cm |
| İç Boyut | 21*14*14 cm |
| Kapasite | 4L |
| Ağırlık | 1 kg |
| İç malzeme | PU köpürme veya VPU paneller |
|---|---|
| Dış malzeme | Beyaz şeffaf plastik kabuk |
| Dış Boyut | 87,8*65,7*79,6 cm |
| İç ölçü | 75*53.5*65cm |
| İç hacim | 260 litre |
| İç Malzeme | PU köpürme veya VPU paneller |
|---|---|
| Dış Malzeme | Beyaz şeffaf plastik kabuk |
| Dış Boyut | 87,8*65,7*79,6 cm |
| İç ölçü | 75*53,5*65 cm |
| İç hacim | 260 litre |
| Boyut | 21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | Karton, özelleştirilebilir |