| Malzeme | pp plastik |
|---|---|
| Paketleme materyali | Oluklu kartonu dışa aktar |
| boyut | 110 * 23 mm, 85 * 23 mm, 33 * 45 mm |
| Kapasite | 10G, 8G |
| HS KODU | 3926909090 |
| Ürün adı | 2-8 C Düşük sıcaklık kontrollü soğuk zincir PU-VIP Medikal Soğutucu Kutu |
|---|---|
| Dış boyut | 38,2*38,2*38,2cm |
| İç Boyut | 30*30*30cm |
| Kapasite | 27 litre |
| Ağırlık | 2.03kg |
| Malzeme | PP plastik |
|---|---|
| Paketleme materyali | Oluklu mukavva ihracat |
| Boyut | 110*23mm,85*23mm,33*45mm |
| Kapasite | 10G,8G |
| GTİP Kodu | 3926909090 |
| Ürün adı | 2-8 C Düşük sıcaklık kontrollü soğuk zincir PU-VIP Medikal Soğutucu Kutu |
|---|---|
| Dış boyut | 38.2*38.2*38.2 cm |
| iç boyut | 30*30*30 cm |
| Kapasite | 27L |
| Ağırlık | 2.03kg |
| Boyut | 22.5*18.5*3.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boy | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | Özelleştirilebilir |
| Ürün adı | PCM faz değişim malzemesi bira tutucu soğutucu buz tuğla HDPE plastik BPA içermez |
|---|---|
| Boyut | 25*13*8 cm |
| hacim | 1500ml |
| kullanım | Bira, şarap soğutucu tutucu olabilir |
| Malzeme | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Ürün adı | İnsülin torbası, soğutucu çanta Soğutma Buz Tuğlası Baskı Logolu Aşı buz kutusu |
|---|---|
| Dış boyut | 19*8.5cm |
| ürün içi | soğutma buz tuğlası |
| Toplam ağırlık | 400g |
| buz tuğlası boyutu | 17,3*7*4cm |
| Boyut | 14.5*11.5*4.8 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | Pudra |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |