| Boyut | 35*22*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 21.5*14.5*2.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boy | 26,5*9,7*4,2 cm veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kapasite | 650ml |
| Tip | termal |
| Renk | KIRMIZI MAVİ SARI |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Soğuk çanta için buz yerine dondurucu soğutucusu buz torbası buz tuğlasını özelleştirin |
|---|---|
| boyut | 15 * 10 * 2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Özel Büyük Sert Yeniden Kullanılabilir Taşınabilir Buzdolabı Bira İçin Soğutucu Tuğla İçebilir |
|---|---|
| Boyut | 25*13*8 cm |
| hacim | 1500ml |
| kullanım | Bira, şarap soğutucu tutucu olabilir |
| Malzeme | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Gelenek |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | pudra |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | pudra |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21,5*14,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün adı | 200ML Dalga Şekli Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğutucu Çantalar İçin Yeniden Kullanılabilir Buz Jel Tu |
|---|---|
| Boyut | 16,5*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | bitki özü |