| Tip | 700 Oxford kumaş Yalıtımlı En Havalı Soğuk buz kutusu, tıbbi aşı taşımacılığı için |
|---|---|
| Dış Boyut | 38.2*38.2*38.2 cm |
| Kapasite | 27L |
| İçin kullanılır | Kutular, gıda, ilaç, aşı için |
| Aksesuarlar | jel paketleri |
| Ürün adı | FDA, soğuk torba için logolu sert plastik yeniden kullanılabilir soğuk buz paketi plakasını onayladı |
|---|---|
| boyut | 16.5 * 7.4 * 2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP |
| Boyut | 19*8*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*8*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | FDA onaylı sert plastik yeniden kullanılabilir soğuk buz paketi plakası soğuk çanta için logo baskıl |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Dış boyut | 15*15*14cm |
|---|---|
| İç ölçü | 14*14*12cm |
| Aksesuarlar | Dalga şekli soğutucu paketi |
| Buz paketi için boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
| Tip | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Ürün adı | FDA Onaylı Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Soğuk Buz Paketi Plakası, Logo Baskılı |
|---|---|
| Boyut | 16.5*7.4*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP |
| Boyut | 18*14*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | FDA Onaylı 230ml Soğuk Çanta Buz Paketleri Öğle Yemeği Çantası İçin Plastik Buz Tuğlası |
|---|---|
| Boyut | 14.5*9.8*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 230ml |
| Dış malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC |
| Ürün Adı | -22 Derece Buzlu 23.5L Taşınabilir Yalıtımlı Dondurma Soğutucu Kutusu |
|---|---|
| Dış boyut | 45*31*35cm |
| İç Boyut | 38*23*27cm |
| Kapasite | 23,5 litre |
| Ağırlık | 2.03kg |