| Ürün Adı | -22 Derece Buzlu 23.5L Taşınabilir Yalıtımlı Dondurma Soğutucu Kutusu |
|---|---|
| Dış boyut | 45*31*35cm |
| İç Boyut | 38*23*27cm |
| Kapasite | 23,5 litre |
| Ağırlık | 2.03kg |
| Ürün Adı | FDA tarafından onaylanmış plastik anında soğutma torbası buz paketleri dondurucu bloklar buz tuğlala |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün Adı | Fabrika özelleştirmek oxford kumaş malzeme VIP paneli ile tıbbi soğutucu kutuları |
|---|---|
| Dış boyut | 47*31*36.5cm |
| İç Boyut | 36*22*25cm |
| Kapasite | 19.8L |
| Ağırlık | 3kg |
| Ürün Adı | Kamp ve piknik için gıda depolama için FDA Plastik Anında yeniden kullanılabilir çanta buz serin pak |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün adı | Öğle Yemeği Çantası İçin Soğutma Jeli ile Toksik Olmayan Çevre Dostu Yalıtımlı Ultra İnce Buz Paketl |
|---|---|
| Boyut | 19*12.5*1cm |
| Kapasite | 200ml |
| Malzeme | PE+SAP/CMC |
| Tip | yalıtımlı |
| Boyut | 16,5*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | 2-8 C Depolama için Taşınabilir 4L Küçük Aşı Taşıma Kutusunu Özelleştirin |
|---|---|
| Dış boyut | 23*17*17cm |
| İç Boyut | 21*14*14cm |
| Kapasite | 4 litre |
| Ağırlık | 1 kg |
| Boyut | 52.5*32.8*3.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 16,5*10,2*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| Ürün adı | Gıda uzun süre nakliye için plastik ötektik soğuk plakalar buz tuğla |
|---|---|
| Boyut | 16.3*9.5*3.8 cm |
| Kapasite | 400ML |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| İç malzeme | Süper emici polimer |