| Malzeme | PE, HDPE+SAP/ CMC |
|---|---|
| HS kodu | 3824999990 |
| OEM/Çevre dostu | - Evet. |
| Ambalaj bilgileri | karton, özelleştirilebilir |
| Teslim süresi | Örnek: 2 gün içinde, toplu sipariş: 7-10 gün, sipariş miktarına göre |
| Boyut | 10*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Çevre Dostu Toksik Olmayan Sert Plastik Dondurulabilir Mavi Buz Blokları 200Ml Soğuk Çanta Buz Paket |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyutu | 18 * 9.5 * 2.8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | Soğutma jeli |
| Renk | Mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | 25 * 20 * 1cm Gıda İçin Ultra İnce Jel Buz Paketi, Soğutucu Çanta İçin Yeniden Kullanılabilir Buz Tu |
|---|---|
| Boyut | 25*20*1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| ÜRÜN ADI | Öğle yemeği kutusu için en ucuz Promosyon taşınabilir hediye jel buz öğle yemeği soğuk paketi |
|---|---|
| Boyut | 17.8*12.2*1.2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | HDPE |
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 19.5*13*4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 430g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| ağırlık | 160g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |