| Ürün adı | Öğle Yemeği Kutusu için Promosyon Taşınabilir Hediye Jel Soğuk Çanta Buz Paketleri Öğle Yemeği Soğuk |
|---|---|
| Boy | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Tasarım | İnce ve Hafif |
|---|---|
| Kullanımı | Yiyecek ve İçecekleri Soğuk Tutun |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 2 lbs |
| Dayanıklılık | yeniden kullanılabilir |
| Ürün Adı | Fabrika Özel Yüksek Kaliteli Düz Buz Soğutucu Tuğla Öğle Yemeği Soğutucusu Buz Paketi Kar tanesi ile |
|---|---|
| Boyut | 16*11*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 300ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | Süper Emici Polimer |
| Ürün adı | Öğle yemeği kutusu için en ucuz Promosyon taşınabilir hediye jel buz öğle yemeği soğuk paketi |
|---|---|
| boyut | 17.8*12.2*1.2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | İnsülin Kalemli Taşınabilir Tıbbi Soğutucu Çanta Taşıma Küresi Diyabet için Koruyucu Buz Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 17.5*7*4cm |
| hacim | 300 gram |
| Kullanımı | insülin, aşı, ilaç soğutucu |
| Malzeme | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Kapasite | 110g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı sert kabuklu hdpe |
| İç sıvı | Toz |
| Türü | termal |
| Ürün adı | Yeniden Kullanılabilir Sevimli Bira Soğuk Çanta Buz Paketleri Pe Plastik Jel Dolgulu Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | bitki özü |
| Tip | Tıbbi aşı taşımacılığı için 700 oxford kumaş Yalıtımlı Coolest Cool buz kutusu |
|---|---|
| Dış boyut | 38,2*38,2*38,2cm |
| Kapasite | 27 litre |
| İçin kullanılır | Kutular, gıda, ilaç, aşı için |
| Aksesuarlar | Jel paketleri |
| Boyut | çap: 21.5cm, kalınlık: 2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 730g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | ısıtma jeli |
| Renkler | Mavi, Özelleştirilebilir, Minimum Sipariş Adedi 3000 adettir |
| Ürün adı | Cool Bag Buz Paketleri Fit & Fresh İnce Yeniden Kullanılabilir Soğutma Gıda Jel Buz Paketi Çocuklar |
|---|---|
| Boyut | 13,3*12,7*1,3 cm |
| OEM | Evet |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE |