| Boyut | 24,5*19*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g / ADET |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Ürün adı | 16.5*7.4*2cm Anında Serin Torba Buz Paketleri Buz Jel Paketi Yeniden Kullanılabilir Sert Plastik |
|---|---|
| Boyut | 16.5*7.4*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP |
| boyut | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Ürün adı | BPA Free Hard Shell HDPE Plastik 200Ml Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğutucu Buz Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Çevre Dostu Soğuk Soğutucular Yiyecek / Bira İçin Ultra İnce Buz Paketleri 15cm X 10cm X 1cm |
|---|---|
| Boyut | 15*10*1cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | EVET |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Süper Emici Polimer Soğuk Çanta Buz Paketleri Dondurucu Soğuk Paketleri 200ML |
|---|---|
| Boy | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | Süper Emici Polimer |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Kapasite | 110g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı sert kabuklu hdpe |
| İç sıvı | Toz |
| Türü | termal |
| Ürün Adı | FDA tarafından onaylanmış plastik anında soğutma torbası buz paketleri dondurucu bloklar buz tuğlala |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün Adı | BPA İçermeyen Gıda Saklama Uzun Ömürlü Buz Paketleri Soğuk Çanta Buz Tuğlaları SAP İç Malzemesi |
|---|---|
| Boyut | 16*16*1.4cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |