| Ürün adı | 210G Taşınabilir Sevimli Küçük Yeniden Kullanılabilir Jel Buz Paketleri Hdpe Çocuk Buz Paketi |
|---|---|
| Boyut | 18*2.5 cm |
| Çevre Dostu | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| BOYUT | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Taşınabilir HDPE Plastik Yeniden Kullanılabilir Ultra İnce Buz Paketi Soğutucu Çantalar İçin Soğutuc |
|---|---|
| Boyut | 18,5*17,5*1,2cm,260ml |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| Boyut | 19*7*1cm veya özel |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | Özelleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 14.5*11.5*4.8 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Spesifikasyon | 13,5*13,5*2 cm,200 gr |
|---|---|
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |