| Boyut | 15*9*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 230g |
| Dış Malzeme | Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| BOYUT | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | 350g Sert Kabuk Plastik Piknik Soğuk Çanta Buz Paketleri Dondurucu Buz Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 16*16*1.4cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| Dış ölçü | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| iç boyutu | 14 * 14 * 12 cm |
| Aksesuarlar | Anne sütü buz tuğlası |
| Buz tuğla dış malzemesi | Food Grade HDPE |
| Buz tuğlasının iç malzemesi | Soğutma jeli |
| Boyut | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Ürün Adı | Plastik ötektik soğuk plakalar buz tuğlası gıda uzun süreli taşıma için |
|---|---|
| Boyut | 16,3*9,5*3,8 cm |
| Kapasite | 400ML |
| Dış Malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| iç malzeme | Süper Emici Polimer |
| Ürün Adı | Çift delikli sert plastik ince soğutucu uygun ve soğutucu çanta için taze buz paketleri |
|---|---|
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün adı | 25 * 20 * 1cm Gıda İçin Ultra İnce Jel Buz Paketi, Soğutucu Çanta İçin Yeniden Kullanılabilir Buz Tu |
|---|---|
| Boyut | 25*20*1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |