| boyut | özel kabul |
|---|---|
| Ağırlık | 50-100g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Ürün adı | Yeniden Kullanılabilir Soğuk Soğutucu İnce Jel Soğuk Çanta Buz Paketleri Çocuklar İçin Öğle Yemeği B |
|---|---|
| Boy | 13,3*12,7*1,3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 160ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC |
| Boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 19*7*1 cm veya özel |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boy | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Yeniden Kullanılabilir Sevimli Bira Soğuk Çanta Buz Paketleri Pe Plastik Jel Dolgulu Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | bitki özü |
| Boyut | 16,5*10,2*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyutu | 22 * 11 * 1.8cm, 21.8 x 15 * 3 cm; 23 * 19 * 4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 300g; 600g; 1200g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |