| Boyutu | 17.5 * 4 * 7cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400 G |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç likit | Soğutma SAP jel |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| Boyutu | 13.5 * 13.5 * 2CM / 5.04*5.04*0.55 inç / her bir buz paketi |
|---|---|
| Kapasite | 200 g / adet / 3oz / her bir buz torbası |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu |
| Liqulid İçinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | Termal |
| Boyutu | 10.8 * 5.8 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyutu | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 15*10*2cm/adet |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| boyut | 17,5 * 4 * 7cm |
|---|---|
| ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç likör | SAP jeli soğutma |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 17,5*4*7cm |
|---|---|
| Ağırlık | 400g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma SAP jeli |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 70g |
|---|---|
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM'si |
| Renkler | kırmızı, mavi, sarı, özelleştirilebilir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Ağırlık | 100 g |
|---|---|
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM soğutma sıvısı |
| Renkler | kırmızı, mavi, sarı, özelleştirilebilir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA CE |