| Ürün adı | Soğutucular serin soğutucu öğle yemeği paketi, soğutma jeli iç ile termal çanta için buz yerine |
|---|---|
| Boyut | 15*9*2cm,220ml |
| Kapasite | 220ml |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| İç malzeme | SAP soğutma jeli |
| Ürün adı | OEM 220ml bpa ücretsiz sert plastik jel soğutucu kutu çocuklar için mavi buz soğuk paketi serin çant |
|---|---|
| Boyut | 15*9*2cm,220ml |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| İç malzeme | SAP soğutma jeli |
| Ürün adı | HDPE Süper Mini İzoleli Bira Kauçuk Halkalı Soğutucu Tutucu Can |
|---|---|
| Boyut | 6.4*1.5cm,45ml |
| Tip | yalıtımlı |
| kullanım | Bira |
| Malzeme | HDPE+soğutma jeli SAP |
| Ürün adı | 2-8 C Düşük sıcaklık kontrollü soğuk zincir PU-VIP Medikal Soğutucu Kutu |
|---|---|
| Dış boyut | 38,2*38,2*38,2cm |
| İç Boyut | 30*30*30cm |
| Kapasite | 27 litre |
| Ağırlık | 2.03kg |
| Boyut | 19*7*1cm |
|---|---|
| Kapasite | 100ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 13,3*12,7*1,3 cm |
|---|---|
| Kapasite | 160ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 20*18*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | 16.5*7.4*2cm Anında Serin Torba Buz Paketleri Buz Jel Paketi Yeniden Kullanılabilir Sert Plastik |
|---|---|
| Boyut | 16.5*7.4*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP |
| Boy | 26,5*9,7*4,2 cm veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kapasite | 650ml |
| Tip | termal |
| Renk | KIRMIZI MAVİ SARI |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | FDA sertifikası ile taze tutmak dondurucu süt soğutucu tuğla plastik buz kutusu |
|---|---|
| Boyut | 20.5*10*5.5 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |