| Türü | İzoleli |
|---|---|
| EPP kutusu için dış boyut | 92.5 * 52.5 * 65cm |
| EPP kutusu için arası boyut | 83 * 45 * 55 cm |
| EPP kutusu için kapasite | 205 L |
| Dış malzeme | Su geçirmez oxford kumaş |
| Ürün Adı | Mavi Taşınabilir Soğutucu Çanta Buz Paketi Yeniden Kullanılabilir Donabilir Jel Soğuk Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16,5*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP |
| boyut | 34.8 * 22.4 * 3 cm |
|---|---|
| ağırlık | 1800g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 32,5*22,5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM'si |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 250g/500g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı naylon PE |
| İç malzeme | PCM |
| Renk | Açık mavi, mavi, koyu mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 250g/500g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı naylon PE |
| İç malzeme | PCM |
| Renk | Açık mavi, mavi, koyu mavi; özelleştirilebilir |
| boyut | 18.6 * 10.3cm, 22.5 * 13.5cm |
|---|---|
| ağırlık | 250 g / 500 g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı Naylon PE |
| İç malzeme | PCM |
| renk | Açık mavi, mavi, koyu mavi; özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Ayrıca iki boş şişeyi birleştirmeyi denedim |
|---|---|
| Boyut | 23,5*6*3cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 330ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyutu | 13,5 * 13,5 * 2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 g / adet |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likit | SAP CMC |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |