| Ürün adı | Evcil Hayvanlar İçin 1100ml Yuvarlak Pcm Yeniden Kullanılabilir Isı Paketleri Mikrodalga |
|---|---|
| Boyut | 23.5*3cm,1100ml |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | PP plastik kabuk |
| Ürün adı | Evcil hayvanlar için büyük yuvarlak yeniden kullanılabilir PCM faz değişim malzemesi mikrodalga ısı |
|---|---|
| boyut | 23,5 * 3 cm, 1100 ml |
| OEM | Evet |
| HS KODU | 3824999999 |
| Dış Malzeme | PP plastik kabuk |
| Ürün Adı | Kamp ve piknik için gıda depolama için FDA Plastik Anında yeniden kullanılabilir çanta buz serin pak |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün Adı | FDA tarafından onaylanmış plastik anında soğutma torbası buz paketleri dondurucu bloklar buz tuğlala |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün adı | Promosyon Ürünleri Pcm Faz Değiştiren Malzemeli Yeniden Kullanılabilir Isı Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 17.8*12.2*1.2 cm |
| OEM | Evet |
| Çevre Dostu | Evet |
| Malzeme | HDPE+ısıtıcı jel |
| Ürün adı | MSDS / CPSIA Onaylı Güvenli Toksik Olmayan Mikrodalga Yeniden Kullanılabilir Isı Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 13*2.8 cm |
| OEM | Evet |
| Çevre Dostu | Evet |
| Malzeme | HDPE+ısıtıcı jel |
| Ürün adı | Cool Bag Buz Paketleri Fit & Fresh İnce Yeniden Kullanılabilir Soğutma Gıda Jel Buz Paketi Çocuklar |
|---|---|
| Boyut | 13,3*12,7*1,3 cm |
| OEM | Evet |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Jel SGS Onaylı Gıda Sınıfı HDPE Plastik Ötektik Soğuk Plakalar |
|---|---|
| Boyut | 22*14*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 500ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC |
| Ürün adı | Toptan 550 ml kullanımlık ötektik ısı plakası sıcak yemek için pe plastik saklama buz paketi |
|---|---|
| Boyutu | 20 * 20 * 1.5 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| Ürün adı | Toksik Olmayan Gıda Güvenli PCM Soğutma Jeli Paketi - Özel kabul edin |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*3.5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |