| Ürün Adı | Gıda güvenliği için toksik olmayan PCM Soğutma Jeli Paketi -Özel kabul |
|---|---|
| Boyut | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | kişiselleştirilebilir |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Toptan gıda sınıfı taşınabilir yalıtımlı öğle yemeği çantası için dayanıklı kullanımlık ısı paketler |
|---|---|
| Boyutu | 21 * 10 * 5.2 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| HS kodu | 3824999990 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Pcm faz değişim malzemesi ile güvenli ve toksik olmayan yeniden kullanılabilir ısı buz paketlerini ö |
|---|---|
| boyut | 17.8 * 12.2 * 1.2 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| Ürün adı | Çevre Dostu Yalıtımlı Yeniden Kullanılabilir Isı Paketleri Pcm ile Engery Saklama Kutusu |
|---|---|
| Boyut | 21*10*5.2cm,600ml |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | 600ml Yeniden Kullanılabilir Ötektik Isı Plakası Hdpe Isı Paketi Isıtma Jeli İçinde |
|---|---|
| Boyut | 21*10*5.2cm,600ml |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Termal Öğle Yemeği Kutusu için 200ml Toksik Olmayan Dayanıklı Plastik Yeniden Kullanılabilir Isı Pak |
|---|---|
| Boy | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| çevre dostu | Evet |
| Malzeme | HDPE+ısıtıcı jel |
| Ürün adı | 20 * 20 * 1.5 cm kare kullanımlık sert ısınma için hdpe isı plastik saklama buz paketleri |
|---|---|
| Boyutu | 20 * 20 * 1.5 cm veya özelleştirilmiş |
| ODM | Hoşgeldiniz |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | faz değişim malzemesi |
| Ürün adı | Yeniden Kullanılabilir Isıtma 55C Faz Değişim Malzemesi Termal Çantalı Öğle Yemeği İçin Isı Paketi |
|---|---|
| Boyut | 13*2.8 cm |
| OEM | Evet |
| Çevre Dostu | Evet |
| Malzeme | HDPE+ısıtıcı jel |
| Ürün adı | FDA onaylı gıda sınıfı yeniden kullanılabilir sert ince jel soğutucu öğle yemeği çantası için buz pa |
|---|---|
| Boyut | 14.5*9.8*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 230ml |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |