| Boyut | 16,5*9*1,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |
| Boyut | 25*15*1.8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | kırmızı |
| Boyut | 24,5*19*2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu - BPA içermez |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Ağırlık | 100 g |
|---|---|
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM soğutma sıvısı |
| Renkler | kırmızı, mavi, sarı, özelleştirilebilir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Şartname | 13,5*13,5*2 cm,200g |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Sağlık Gıda Sınıfı Güzel Yeniden Kullanılabilir Çocuklar Buz Paketi Hayvan Şekli Küçük Buz Blokları |
|---|---|
| Boyut | 18*2.5cm,210ml |
| Çevre Dostu | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| Boyut | 15*9*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 220g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Tıp için 2C - 8C Dayanıklı Yüksek Verimli Dondurulmuş Tıbbi Jel Buz Paketi Soğutucu |
|---|---|
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Kapasite | 250ml,500ml |
| Dış Malzeme | Naylon PE |
| iç malzeme | PCM |
| Boyut | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |