| Boyut | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 90g,90g,50g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Ürün adı | 4 şişe için taşınabilir mumya bebek yalıtımlı soğutucu çanta anne sütü saklama çantası |
|---|---|
| Dış boyut | 15*15*14 cm |
| İç boyut | 14*14*12 cm |
| Ağırlık | 400g |
| İçeri | 380ml buz tuğlası |
| Boyut | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 90g,90g,50g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Ürün adı | İçecek ve bira soğutucu için gıda sınıfı yeniden kullanılabilir silindir buz sopa bira tutucu soğutu |
|---|---|
| Boyut | 20*2.5cm veya özelleştirilmiş |
| çevre dostu | Evet |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boy | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 90g,90g,50g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | kırmızı |
| Boyut | 26,5x9,7x4,2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 640ml |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 25*13*8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1400ml |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Dış ölçü | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| iç boyutu | 14 * 14 * 12 cm |
| Aksesuarlar | Anne sütü buz tuğlası |
| Buz tuğla dış malzemesi | Food Grade HDPE |
| Buz tuğlasının iç malzemesi | Soğutma jeli |
| Boyutu | 21 * 10 * 3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı yüksek yoğunluklu polietilen |
| Liqulid İçinde | Süper Emici Polimer |
| Türü | Termal |
| Boyut | 21,5*14,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |