| boyut | 25x20x3cm |
|---|---|
| ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likör | SAP CMC |
| Renkler | görenek |
| Boyutu | 17.5 * 9 * 3.5 |
|---|---|
| Ağırlık | 500 ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç likit | Soğutma SAP jel |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| boyut | 17,5 * 9 * 3,5 |
|---|---|
| ağırlık | 500 ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç likör | SAP jeli soğutma |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | Karton, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Özel şekil 400ml HDPE sert plastik ötektik soğuk paket soğutucu dondurucu buz bloğu |
|---|---|
| Boyut | 17*9*3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 400ML |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC |
| Boyut | 35x15x3.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1500g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Ürün adı | Pcm faz değişim malzemesi ile güvenli ve toksik olmayan yeniden kullanılabilir ısı buz paketlerini ö |
|---|---|
| boyut | 17.8 * 12.2 * 1.2 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| Boyut | 32,5x22,5x2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Gelenek |
| Boyut | 8.2*2cm,7.5*2.5cm,6.4*1.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 90g,90g,50g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Ürün Adı | 18.6*10.3CM PCM Tıbbi Depolama ve Taşıma için Buz Paketi Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Kapasite | 250ml,500ml |
| Dış Malzeme | Naylon PE |
| iç malzeme | PCM |