| Boyut | 21*11,6*3,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 600g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 43,8*25*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer / Faz değiştiren malzeme |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 43,8*25*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer / Faz değiştiren malzeme |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 32,5*22,5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM'si |
| Renkler | Mavi |
| Ürün adı | Evcil Hayvanlar İçin 1100ml Yuvarlak Pcm Yeniden Kullanılabilir Isı Paketleri Mikrodalga |
|---|---|
| Boyut | 23.5*3cm,1100ml |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | PP plastik kabuk |
| Ürün Adı | Mavi Taşınabilir Soğutucu Çanta Buz Paketi Yeniden Kullanılabilir Donabilir Jel Soğuk Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16,5*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün adı | Özel Taşınabilir Termal Mavi Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğuk Soğutucu Çanta İçin Öğle Yemeği Buz Tuğ |
|---|---|
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
| Kapasite | 100ml |
| Dış Malzeme | HDPE |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 15*10*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyutu | 35.5 * 15.5 * 2.7cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000 GR |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç likit | Soğutma sıvısı |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 37.2*21.2*5.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1600g |
| Dış malzeme | FDA onaylı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer özsuyu |
| Renkler | mavi renk, özelleştirebilirsiniz |