| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 7*7*1.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 45g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 32*11*2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 580ML |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | +55 ısıtma malzemesi |
| Tip | termal |
| Ürün adı | Isınma Öğle Yemeği Yeniden Kullanılabilir Isı Paketleri Bpa Ücretsiz Dayanıklı Pe Sıcak Jel Paketler |
|---|---|
| Boyut | 30*20*2 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | 25 derece, 55 derece, 80 derece PCM |
| Boy | 16,8*8,8*1,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boy | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Kapasite | 210ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Boyut | 18,5*17,5*1,2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| boyut | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 15.8*9.5*3.5 CM |
|---|---|
| Kapasite | 400ML |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | Soğutma jeli (SAP) |
| Tip | termal |
| Ürün adı | Termal Öğle Yemeği Kutusu için 200ml Toksik Olmayan Dayanıklı Plastik Yeniden Kullanılabilir Isı Pak |
|---|---|
| Boy | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| çevre dostu | Evet |
| Malzeme | HDPE+ısıtıcı jel |