| Boyut | 19*12*2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu - BPA içermez |
| İç sıvı | Toksik olmayan Soğutma jeli |
| Türü | Yiyecekleri soğuk ve taze tutun |
| Ambalaj tipi | karton |
| Ürün adı | İçecek soğutma için toksik olmayan HDPE plastik 600ml buz torbası şişesi |
|---|---|
| Boyutu | 18.5 * 11.7 * 3.3cm |
| Kapasite | 600ml |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE Plastik |
| Boyut | 10*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| boyut | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış malzeme | Gıda Sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| boyut | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| ağırlık | 1400 gr |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Boyut | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 70g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| boyut | 8 * 7.5 * 2cm |
|---|---|
| ağırlık | 70g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Soğutucular için kare tekrar kullanılabilir buz paketleri, öğle yemeği kutusu için zehirli olmayan s |
|---|---|
| Boyut | 125*125*12mm |
| Kapasite | 150ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | FDA onaylı gıda sınıfı yeniden kullanılabilir sert ince jel soğutucu öğle yemeği çantası için buz pa |
|---|---|
| Boyut | 14.5*9.8*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 230ml |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC/PCM |