| Ürün Adı | Süper emici polimer yeniden kullanılabilir serin çanta buz paketleri öğle yemeği çantası için taze y |
|---|---|
| Boyut | 16,5*8,8*1,5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | BPA içermeyen yeniden kullanılabilir hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP veya CMC |
| Ürün Adı | Gıda kullanımı öğle yemeği çantası için HDPE sert plastik okul soğutucu jel paketi buz paketi |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2 cm, 17*11*1 cm, 16*11*2 cm, 24,5*14,5*1,5 cm |
| Kapasite | 200ml,165ml,300ml,390ml |
| Dış Malzeme | sert HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Ürün adı | Dalga şekli taşınabilir yeniden kullanılabilir çocuklar mini serin çanta buz soğutucusu paketi öğle |
|---|---|
| Boyut | 16,5*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC |
| Ürün Adı | Dondurulabilir buz tuğlaları soğutucu torba öğle yemeği için buz torbaları termal torba |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*1.5cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | SAP |
| Ürün adı | Yeniden Kullanılabilir Isıtma 55C Faz Değişim Malzemesi Termal Çantalı Öğle Yemeği İçin Isı Paketi |
|---|---|
| Boyut | 13*2.8 cm |
| OEM | Evet |
| Çevre Dostu | Evet |
| Malzeme | HDPE+ısıtıcı jel |
| Boyutu | 22 * 11 * 1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 300 gr |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç likit | Soğutma jeli |
| Renkler | mavi |
| Ürün Adı | Gıda güvenliği için toksik olmayan PCM Soğutma Jeli Paketi -Özel kabul |
|---|---|
| Boyut | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | kişiselleştirilebilir |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün Adı | Dondurulmuş gıdalar için soğutucu çantada 200ML mini soğutucu ince öğle yemeği jel buz paketlerini ö |
|---|---|
| Boyut | 16,5*8,8*1,5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 25*20*1cm |
|---|---|
| Kapasite | 450ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |