| Ürün adı | Mini İnce Ayak Pedi Şekli Jel Toddler Buz Paketi Yeniden Dondurulabilir Buz Blokları |
|---|---|
| Boyut | 14*7.5*1 cm |
| Kapasite | 90ml |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Malzeme | HDPE+SAP |
| Kullanımı | Yiyecek ve İçecekleri Soğuk Tutun |
|---|---|
| Tasarım | Dayanıklı |
| Emniyet | Toksik Olmayan ve BPA İçermeyen |
| Kapasite | 1,2 litre |
| Sıcaklık | 0°C, -5°C, -10°C, -15°C, -20°C, -25°C |
| Ürün adı | Soğutucular serin soğutucu öğle yemeği paketi, soğutma jeli iç ile termal çanta için buz yerine |
|---|---|
| Boyut | 15*9*2cm,220ml |
| Kapasite | 220ml |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| İç malzeme | SAP soğutma jeli |
| Boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Kapasite | 480ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | Soğutma tozu - Süper Emici Polimer |
| Türü | termal |
| Boyut | 24,5*19*2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu - BPA içermez |
| İç sıvı | soğutma jeli |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Ağırlık | 70g |
|---|---|
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM'si |
| Renkler | kırmızı, mavi, sarı, özelleştirilebilir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Ürün adı | Özel 100 ML Güzel Renkli Elma Şekli Serin Soğutucu Öğle Yemeği Kutusu Için Ince Buz Paketleri |
|---|---|
| boyut | 10 * 2cm, 100ml veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| HS KODU | 3824999990 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | İçecek soğutma için toksik olmayan HDPE plastik 600ml buz paketi şişesi |
|---|---|
| Boyut | 18.5*11.7*3.3 cm |
| Kapasite | 600ml |
| renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 25*20*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | toksik olmayan soğutucu |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Tasarım | İnce ve Hafif |
|---|---|
| Kullanımı | Yiyecek ve İçecekleri Soğuk Tutun |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 2 lbs |
| Dayanıklılık | yeniden kullanılabilir |