| Boyut | 20*12*3.5 cm |
|---|---|
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Hayranları için sert plastik kabuk jel buz paketi |
|---|---|
| Boy | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 29*25*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 21*10*3,5 CM 20*12*3,5 |
|---|---|
| Ağırlık | 450 gr 600 gr |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE BPA içermez |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer SAP |
| Renkler | özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Fit & Fresh Cool Soğutucu İnce Jel Öğle Yemeği Kutusu Soğutucu Paketleri / Buz Bloğu OEM |
|---|---|
| Boyut | 25*20*1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Boyut | 25*20*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Ağırlık | 100 g |
|---|---|
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM soğutma sıvısı |
| Renkler | kırmızı, mavi, sarı, özelleştirilebilir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Ürün adı | FDA onaylı gıda sınıfı yeniden kullanılabilir sert ince jel soğutucu öğle yemeği çantası için buz pa |
|---|---|
| Boyut | 14.5*9.8*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 230ml |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Ürün adı | Serin Öğle Yemeği Çantası İçin Gıda Sınıfı Sert HDPE Plastik Soğutucu Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16*16*1.4 cm |
| Kapasite | 350ML |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| İç malzeme | SAP |
| Ürün Adı | Çevre Dostu Toksik Olmayan Sert Plastik Dondurulabilir Mavi Buz Blokları 200Ml Soğuk Çanta Buz Paket |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |