| Ürün adı | Öğle Yemeği Kutuları, Öğle Yemeği Çantaları için Soğuk Soğutucular İnce Yeniden Kullanılabilir Jel B |
|---|---|
| boyut | 13.3*12.7*1.3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 160 ml |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC |
| Boyut | 16,5*10,2*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 19.5*13*4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 430g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 85g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı mavi |
| Boyut | 10*5,8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | mavi, kırmızı, pembe, mor, özelleştirilmiş |
| Boyut | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | Toz |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 64,8*20*4,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 4200g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 7*7*1.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 45g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 22,5*18,5*3,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Soğutma jeli / SAP / CMC / PCM |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 40*26*4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutucu |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |