| Ürün adı | CE / FDA Spproval ile Büyük Yeniden Kullanılabilir Mavi Jel Buz Paketi Plastik Buz Tuğla |
|---|---|
| boyut | 17.5 * 11.5 * 1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| Çevre dostu | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Yeniden Kullanılabilir Sevimli Bira Soğuk Çanta Buz Paketleri Pe Plastik Jel Dolgulu Buz Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 16,5*7,4*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | bitki özü |
| Ürün adı | Fit & Fresh Cool Soğutucu İnce Jel Öğle Yemeği Kutusu Soğutucu Paketleri / Buz Bloğu OEM |
|---|---|
| Boyut | 25*20*1 cm veya özelleştirilmiş |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Boyut | 20*12*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 600ml |
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen, SGS onaylı |
| İç sıvı | Soğutma jeli, MSDS |
| Donma noktası | 0 derece |
| Boyut | 37.2*21.2*5.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1600g |
| Dış malzeme | FDA onaylı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer özsuyu |
| Renkler | mavi renk, özelleştirebilirsiniz |
| Boy | çap: 21.5cm, kalınlık: 2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 730g |
| Dış malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Ürün adı | BPA içermeyen serin çanta jel buz paketleri termal çanta için sap soğutma jeli ile soğutucu tuğla |
|---|---|
| Boyut | 16.5*8.8*1.5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | BPA içermeyen yeniden kullanılabilir hdpe plastik |
| İç malzeme | SAP soğutma jeli |
| Boyut | 16*16*1.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | Soğutma sıvısı |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | Taşınabilir Gıda Depolama Şarap Şişesi Bira Tutucu Soğutucu Buz Küpü Çevre Dostu |
|---|---|
| Boyut | 7.5*2.5cm,80ml |
| çevre dostu | EVET |
| OEM | EVET |
| Dış Malzeme | HDPE |