| Ürün adı | 16.5*7.4*2cm Anında Serin Torba Buz Paketleri Buz Jel Paketi Yeniden Kullanılabilir Sert Plastik |
|---|---|
| Boyut | 16.5*7.4*2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| Dış malzeme | PE plastik |
| İç malzeme | SAP |
| Ürün Adı | 200ml Kapasite Tekrar Kullanılabilir Dondurucu Soğutucu Torba Dondurma Paketi Bpa Ücretsiz Gıda Sını |
|---|---|
| Boyut | 17,8*12,2*1,4 cm |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | Soğutucular Sıkı Tekrar Kullanılabilir Gel Küçük Soğutma Çantası Yemek Kutusu, Yemek Çantası Buz Pak |
|---|---|
| Boyut | 13,3*12,7*1,3 cm |
| Kapasite | 160ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC |
| Ürün adı | BPA Free Hard Shell HDPE Plastik 200Ml Soğuk Çanta Buz Paketleri Soğutucu Buz Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 15*10*2cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | Soğutucular Ultrasonik Kaynak İçin 200ML İnce Yeniden Kullanılabilir Soğuk Çanta Buz Paketlerini Öze |
|---|---|
| BOYUT | 16,5*8,8*1,5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP |
| Boyut | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 480G |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Ürün adı | Hayranları için sert plastik kabuk jel buz paketi |
|---|---|
| Boy | 16,5*8,8*3,5 cm |
| Ağırlık | 400g |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | İçecek ve bira soğutucu için gıda sınıfı yeniden kullanılabilir silindir buz sopa bira tutucu soğutu |
|---|---|
| Boyut | 20*2.5cm veya özelleştirilmiş |
| çevre dostu | Evet |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 64.8*20*4.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 4200g |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |