| Boyut | 23*17*9cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| İç sıvı | SAP - MSDS onaylı |
| Türü | termal |
| Ambalaj tipi | karton |
| Ürün adı | Cool Bag Buz Paketleri Fit & Fresh İnce Yeniden Kullanılabilir Soğutma Gıda Jel Buz Paketi Çocuklar |
|---|---|
| Boyut | 13,3*12,7*1,3 cm |
| OEM | Evet |
| HS Kodu | 3824999999 |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün Adı | Tıp için 2C - 8C Dayanıklı Yüksek Verimli Dondurulmuş Tıbbi Jel Buz Paketi Soğutucu |
|---|---|
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Kapasite | 250ml,500ml |
| Dış Malzeme | Naylon PE |
| iç malzeme | PCM |
| Ürün Adı | 18.6*10.3CM PCM Tıbbi Depolama ve Taşıma için Buz Paketi Tuğlaları |
|---|---|
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Kapasite | 250ml,500ml |
| Dış Malzeme | Naylon PE |
| iç malzeme | PCM |
| Boyut | 18*9.5*2.8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuklu plastik, BPA içermez |
| sıvı içinde | Soğutma jeli, toksik olmayan |
| Renkler | Beyaz |
| Dış boyut | 15*15*14cm |
|---|---|
| İç ölçü | 14*14*12cm |
| Aksesuarlar | Dalga şekli soğutucu paketi |
| Buz paketi için boyut | 14,5*11,5*4,8 cm |
| Tip | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Dış ölçü | 15 * 15 * 14cm |
|---|---|
| iç boyutu | 14 * 14 * 12 cm |
| Aksesuarlar | Dalga şekli soğutucu paketi |
| Buz paketi için boyutu | 14.5 * 11.5 * 4.8cm |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Boyut | 20*18*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |