| Ürün adı | FDA onaylı yeniden kullanılabilir ultra ince soğutma elemanı soğutucu kutu için plastik buz paketi |
|---|---|
| Boyut | 19*15*1.2cm,260ml |
| GTİP Kodu | 3824999990 |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP veya CMC |
| Boyut | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boyut | 18*9.5*2.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Soğutucular İçin İki Delikli Yeniden Kullanılabilir Buz Paketleri, Öğle Yemeği Kutusu İçin Toksik Ol |
|---|---|
| BOYUT | 17,8*12,2*1,2 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 200ml |
| OEM | Evet |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Ürün adı | Yeniden Kullanılabilir Soğuk Soğutucu İnce Jel Soğuk Çanta Buz Paketleri Çocuklar İçin Öğle Yemeği B |
|---|---|
| Boy | 13,3*12,7*1,3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 160ml |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC |
| Boyutu | 17.2 * 10.5 * 1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 150G |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç likit | SAP |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün Adı | Taşınabilir Tekrar Kullanılabilir Bira Sahibi Soğutucu Buz Tuğla 90Ml Süper Absorbent Polimer |
|---|---|
| Boyut | 20*2.5cm veya özelleştirilmiş |
| Çevre dostu | - Evet. |
| OEM | - Evet. |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| Boy | 14,5*11,5*4,8 cm veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kapasite | 380ml |
| Tip | termal |
| Renk | KIRMIZI MAVİ SARI |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 16,5*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | yüksek yoğunluklu polietilen |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 130 gr / adet |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | MAVİ KIRMIZI VE DİĞERLERİ |