| Ürün adı | Çevre Dostu Yalıtımlı Termal Soğutucu Buz Paketleri Frozen Jel Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 25*20*1 cm |
| Kapasite | 300ml |
| Malzeme | HDPE+SAP/CMC |
| Tip | Yalıtımlı, termal |
| Ürün Adı | Sert Plastik Yeniden Kullanılabilir Dondurucu Ötektik Soğutucu Buz Paketi PCM Faz Değişim Malzemesi |
|---|---|
| Boyut | 25*20*3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 1000ML |
| Dış Malzeme | PE Plastik |
| iç malzeme | SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 25*20*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | toksik olmayan soğutucu |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Ürün adı | İçecek soğutma için toksik olmayan HDPE plastik 600ml buz paketi şişesi |
|---|---|
| Boyut | 18.5*11.7*3.3 cm |
| Kapasite | 600ml |
| renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Ürün adı | İçecek soğutma için toksik olmayan HDPE plastik 600ml buz paketi şişesi |
|---|---|
| Boyut | 18.5*11.7*3.3 cm |
| Kapasite | 600ml |
| renk | Kişiselleştirilebilir |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| Boyut | 35*22*3cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | sıcaklığınıza göre |
| Renkler | Mavi, Özelleştirilebilir, Minimum Sipariş Adedi 3000 adettir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA AB |
| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g - 2000g |
| Dış Malzeme | FDA onaylı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | Mavi |
| Kullanımı | Yiyecek ve İçecekleri Soğuk Tutun |
|---|---|
| Tasarım | Dayanıklı |
| Emniyet | Toksik Olmayan ve BPA İçermeyen |
| Kapasite | 1,2 litre |
| Sıcaklık | 0°C, -5°C, -10°C, -15°C, -20°C, -25°C |
| Boyut | 34,8*22,4*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g - 2000g |
| Dış Malzeme | FDA onaylı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | Mavi |
| Tasarım | İnce ve Hafif |
|---|---|
| Kullanımı | Yiyecek ve İçecekleri Soğuk Tutun |
| Renk | Beyaz |
| Ağırlık | 2 lbs |
| Dayanıklılık | yeniden kullanılabilir |