| Boyut | 18*14*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 51,5*20,5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | toksik olmayan soğutucu |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 43,6*20*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1200g |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer / Faz değişim malzemesi |
| Renkler | Mavi |
| boyut | 19*7*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 25*13*8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1400ml |
| Dış malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Kırmızı |
| Boy | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 16,5*10,2*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 43,8*22*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |