| Boyut | 24,5*24,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1038 g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 25*20*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Mavi |
| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| Inside liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can be customized |
| Boyut | 43,8*22*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2400g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 19.5*12*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 25*20*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 19.5*12*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 450g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz mavi |