| Boy | 32,5*22,5*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış malzeme | HDPE |
| sıvı içinde | jel |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 25*20*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | toksik olmayan soğutucu |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 43,8*25*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Süper Emici Polimer / Faz değiştiren malzeme |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 40*20*4.1cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3000g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Boy | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 35*22*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Soğutucu Yeniden Kullanılabilir PCM Buz Paketi Uzun Ömürlü Dondurucu Paketleri |
|---|---|
| Boyut | 18*18cm |
| Kapasite | 450ml |
| Dış Malzeme | Aliminyum folyo |
| iç malzeme | PCM |
| Ürün adı | Toptan 25*20*1cm ultra ince serin soğutucu fit ve taze yeniden kullanılabilir plastik buz paketi |
|---|---|
| boyut | 25*20*1 cm |
| Kapasite | 300ml |
| Malzeme | HDPE+SAP/CMC |
| Tip | Yalıtımlı, termal |
| Boy | 32*19*1 cm |
|---|---|
| Kapasite | 600ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Soğutma jeli |
| Tip | termal |