| Ürün adı | Sert Plastik Soğutucu Buz Tuğlası 25 * 15 * 3.5cm 1000ml Soğutucu Kutu İçin |
|---|---|
| BOYUT | 25*15*3.5cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 1000ML |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | PCM faz değişim malzemesi |
| Boyut | 25*20*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Mavi |
| Ürün adı | 90ML bpa ücretsiz sevimli astarı yeniden kullanılabilir plastik buz soğutucu dondurucu buz paketleri |
|---|---|
| Boyut | 14*7.5*1cm,90ml |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999999 |
| Dış malzeme | HDPE |
| Boyutu | 21 * 12 * 4.5cm |
|---|---|
| Kapasite | 550ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE - sert kabuklu plastik |
| Liqulid İçinde | Soğutma tozu - Süper Emici Polimer |
| Türü | Süt şişesi kutularını soğuk tutun |
| Ürün Adı | Dondurulmuş gıdalar için soğutucu çantada 200ML mini soğutucu ince öğle yemeği jel buz paketlerini ö |
|---|---|
| Boyut | 16,5*8,8*1,5 cm |
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı hdpe plastik |
| iç malzeme | SAP |
| boyut | Kişiselleştirilebilir |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli veya tozu |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Ambalaj türü | Kişiselleştirilebilir |
| Ürün Adı | 250 ml 2C - 8C PCM Yumuşak Gel Buz Paketi Vaksinli İnsülin Taşımacılığı İçin |
|---|---|
| Boyut | 18.6*10.3cm,22.5*13.5cm |
| Kapasite | 250ml,500ml |
| Dış Malzeme | Naylon PE |
| iç malzeme | PCM |
| Ürün adı | PCM faz değişim malzemesi bira tutucu soğutucu buz tuğla HDPE plastik BPA içermez |
|---|---|
| Boyut | 25*13*8 cm |
| hacim | 1500ml |
| kullanım | Bira, şarap soğutucu tutucu olabilir |
| Malzeme | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Boyut | 40*26*4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutucu |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 40*26*4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutucu |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |