| Boyut | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 51,5*20.5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2600g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| Boyut | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 7500g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 52,5**32,8*3,5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | SAP CMC PCM'si |
| Renkler | Mavi beyaz |
| Boyut | 15*10*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 gram |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 64,8*20*4,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 4200g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| Size | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 4200g |
| Outer material | Food grade HDPE |
| Inside liquild | Cooling gel |
| Renkler | Beyaz mavi |
| Boyut | 22,5*18,5*3,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Soğutma jeli / SAP / CMC / PCM |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | Soğutma SAP / CMC / PCM |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |