| Boyut | 40*26*4cm |
|---|---|
| Ağırlık | 3500g |
| Dış Malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutucu |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| boyut | 31*28,5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 34,8*22,5*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış malzeme | plastik HDPE |
| sıvı içinde | soğutma sıvısı |
| Renkler | beyaz, mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 54,4*34,4*1,8CM |
|---|---|
| Ağırlık | 2900g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 64,8*20*4,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 4200g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| boyut | 34,8*22,4*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 54,4*34,4*1,8CM |
|---|---|
| Ağırlık | 2900g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 70g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| boyut | 32 * 32 * 2cm |
|---|---|
| ağırlık | 1400 gr |
| Dış Malzeme | HDPE |
| İç likör | Süper Emici Polimer, CMC, PCM |
| Renkler | Mavi |
| Boyut | 31*28.5*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 2000g |
| Dış Malzeme | HDPE |
| sıvı içinde | Jel |
| Renkler | Mavi |