| boyut | 21.5*14.5*2.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Özel şekil 400ml HDPE sert plastik ötektik soğuk paket soğutucu dondurucu buz bloğu |
|---|---|
| Boyut | 17*9*3 cm veya özelleştirilmiş |
| Kapasite | 400ML |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | SAP/CMC |
| Boyut | 36x21x1.8cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1100g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | Gelenek |
| Boyut | 18,5*17,5*1,2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyutu | 12.3 * 5.9 * 3,4 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 175g |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | customizd olabilir |
| Boyutu | 35.5 * 15.5 * 2.7cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000 GR |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| İç likit | Soğutma sıvısı |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 25*15*3.5cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert plastik |
| sıvı içinde | sıcaklığınıza göre |
| Renkler | Mavi, Özelleştirilebilir, Minimum Sipariş Adedi 3000 adettir |
| Sertifikalar | FDA SGS MSDS CPSIA AB |
| boyut | 25x20x3cm |
|---|---|
| ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| İç likör | SAP CMC |
| Renkler | görenek |
| Boyut | 14,3*7,7*3,8 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 280G |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | toksik olmayan soğutucu |
| Renkler | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 21,5*14,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |