| Boy | 21,7*15,8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 550g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| BOYUT | 21,5*14,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Meyve ve Yiyecekleri Soğutmak İçin Çevre Dostu 1200ml Soğutucu Ötektik Soğuk Tabaklar |
|---|---|
| Boy | 30,8*18,5*4,5cm,1200ml |
| Tip | termal |
| Kullanım | yemek, meyve |
| Dış Malzeme | HDPE |
| Boyut | 16,5*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Kapasite | 200ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| Türü | termal |
| Boy | 14,5*11,5*4,8 cm |
|---|---|
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | Özelleştirilebilir |
| Boyut | çap: 21.5cm, kalınlık: 2.5cm |
|---|---|
| Kapasite | 730ml |
| Dış malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| sıvı içinde | +55 C ısıtma malzemesi |
| Tip | termal |
| Boyutu | 10.2 * 3.3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200 gr |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç likit | ısıtma jeli |
| Renkler | Mavi, özelleştirilebilir, moq 3000 adet |
| Boyut | 21,5*14,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |