| Boyut | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 70g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boyut | 33*11*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 580g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 29*25*3 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1800g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | Öğle yemeği için uzun süre ısınma gıda sınıfı yuvarlak yeniden kullanılabilir ısı paketleri termal ç |
|---|---|
| Boyut | 23.5*3cm,1100ml |
| OEM | Evet |
| GTİP Kodu | 3824999990 |
| Dış malzeme | PP plastik kabuk |
| Boyut | 20.3*20.3*2.5 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 760g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boy | 30*20*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1000g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 21,5*14,5*2,5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 650g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boy | 28*12*3cm |
|---|---|
| Ağırlık | 800g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| sıvı içinde | soğutma jeli |
| Renkler | Beyaz Kırmızı Sarı Mavi |