| Ürün adı | Gıda uzun süre nakliye için plastik ötektik soğuk plakalar buz tuğla |
|---|---|
| Boyut | 16.3*9.5*3.8 cm |
| Kapasite | 400ML |
| Dış malzeme | BPA içermeyen hdpe plastik |
| İç malzeme | Süper emici polimer |
| Boyutu | 11.57 * 11.57 * 4.46cm |
|---|---|
| Ağırlık | 360g |
| Dış malzeme | Food Grade HDPE |
| İç malzeme | PCM |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; customizd olabilir |
| Boyut | 51.5*18*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | Mavi; özelleştirilebilir |
| boyut | 17.8 * 12.2 * 1.2cm |
|---|---|
| ağırlık | 200 g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | jel soğutma sıvısı |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Kapasite | 210ml |
| Dış Malzeme | Gıda sınıfı HDPE sert kabuk |
| İç sıvı | Soğutma jeli (SAP) |
| türü | termal |
| boyut | 27*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 860g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Şartname | 13,5*13,5*2 cm,200g |
|---|---|
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 10*5,8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 100 g |
| Dış Malzeme | çevre HDPE malzemeleri |
| sıvı içinde | SAP CMC'si |
| Renkler | mavi, kırmızı, pembe, mor, özelleştirilmiş |
| Boyut | 15*10*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| Dış Malzeme | Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
| sıvı içinde | renkli jel içeren beyaz kap |
| Renkler | mavi, özelleştirilebilir |
| Boyut | 17.8*12.2*1.2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış malzeme | Gıda Sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| ambalaj tipi | Kişiselleştirilebilir |