| Boy | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 200g |
| dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç Malzeme | jel soğutma sıvısı |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özel |
| Boyut | 18*6*1 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 90g |
| Dış malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Boy | 26*26*2.5cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış Malzeme | HDPE plastik |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1400g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 17,8*12,2*1,2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 260g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı PP |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Ambalaj tipi | kişiselleştirilebilir |
| Boyut | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1400g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 32*32*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1400g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 30*30*2 cm |
|---|---|
| Ağırlık | 1300g |
| Dış malzeme | HDPE plastik |
| İç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Boyut | 19*8*2cm |
|---|---|
| Ağırlık | 350g |
| Dış Malzeme | gıda sınıfı HDPE |
| iç malzeme | soğutma jeli |
| Renk | mavi sıvı ile şeffaf beyaz; özelleştirilebilir |
| Ürün adı | FDA sertifikası ile taze tutmak dondurucu süt soğutucu tuğla plastik buz kutusu |
|---|---|
| Boyut | 20.5*10*5.5 cm |
| Kapasite | 600ml |
| Dış malzeme | HDPE |
| İç malzeme | soğutma tozu |